сервіси та магазини

АТ АКБ «Банк Львів»

АТ АКБ «Банк Львів» – швейцарські стандарти банківського сервісу у Львові / швейцарські інвестиції у Львів

Банк Львів – надійний банк з швейцарським власником. Банк, де вміло поєднують найкращі Львівські традиції із незмінною швейцарською якістю.

Ми будуємо партнерські стосунки з нашими клієнтами, надаючи значно більше аніж фінансові послуги. Кожен з наших клієнтів може звернутись до бізнес консультанта, та отримати рекомендації у будь-якій сфері управління діяльністю.

Ми перший банк в Україні, для жінок в бізнесі. Адже Банк Львів – єдиний банк-партнер ЄБРР в Україні у програмі «Women in business», в рамках якої ми пропонуємо цілий спектр нефінансових послуг, включаючи підвищення кваліфікації та відшкодування затрат на реалізацію проектів.

Розвиток малого та середнього бізнесу, комплексне обслуговування фізичних осіб, індивідуальний підхід, розуміння потреб клієнта та швидке прийняття рішень – це принципи роботи команди професіоналів, орієнтованої на довготривалі партнерські стосунки.

Широка мережа відділень банку у Західній Україні забезпечує максимальну присутність у регіоні та зручність у наданні банківських послуг.

Memory: 37.74MB | MySQL:70 | 0,302sec