ZWIN

ZWIN wine & robata – це проект, де основою є вино.

Усе меню формується виключно на поєднанні вина зі стравами і враховує літній та зимовий настрої. Літо – це «ігристий настрій» та більше легких білих та рожевих вин. Взимку пропонуємо Гостям червоні та щільні вина, до яких готуємо м’ясні страви.

Місія ZWIN – це розвиток винної культури у Львові – гастрономічному центрі України! Ми маємо за мету показати львів’янам, що вино – це ціла історія, мистецтво й важка праця! Воно здатне надихати та об’єднувати серця!

Ми впевнені, що наших Гостей, крім багатої винної карти, також привабить й «вайн-машина» з 4-ма видами вина, яка спрямована не тільки на доступність за рахунок ціни, а й на екологічність запропонованого напою, адже 20 літрів вина з «вайн-машини» дорівнюють цілій тонні заощадженого сміття!

Свіжі й квіткові, насичені й фруктові, легкі ягідні – це далеко неповний асортимент вин. Сміливий вибір та нові погляди ми пропонуємо кожному відвідувачу!

ZWIN – це локація для проведення культових заходів, що пов’язані з вином у Львові! Тут відбуватимуться дегустації для Гостей та професіоналів, майстер-класи, зустрічі з виноробами.

24/7 ми даруватимемо людям гастрономічну насолоду за рахунок максимального задоволення їхніх потреб смачними сніданками, обідами, вечерями з вином та музикою й, звісно, відмінного сервісу!

X